skip navigation

Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Виробництво

Виробництво – це процес перетворення сировини на готовий продукт.

Існують досить складні товари, як, наприклад, поїзди, літаки, побутова техніка або транспортні засоби, що продаються оптовим продавцям, які в свою чергу продають їх роздрібним продавцям, а ті вже розповсюджують продукцію такого типу серед споживачів.Термін «виробництво», в основному, застосовується до промислового виготовлення у широких масштабах. Процес виробництва полягає у перетворенні сировини, складових або частин на готові товари. Крім того, виробництво тісно пов’язане зі машинобудуваннями та технічним проектуванням. Виробництво також часто використовується при описі процесу виготовлення або навіть виробки. В основному термін «виробка» використовується у таких галузях виробництва як напівпровідники та сталь.

Виготовлення – це процес поєднання матеріальних та нематеріальних складових (сировина та ноу-хау), і тому включає обслуговування, яке не входить до виробництва.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.

Підписка на розсилку новин

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму підписки, ви тим самим погоджуєтесь дотримуватись нашої Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок