• За перевезення сплачено

  "За перевезення сплачено" використовується комерційною мовою для визначення доставок, у яких перевізник взяв на себе транспортні витрати (або перевезення), а не отримувач. Позначка "Безпосередньо з підприємства" (або також "За перевезення не сплачено")

 • Збірний вантаж

  Тут мова йде про замовлення, що складаються з штучного вантажу кількох відправників, що збираються експедитором, зв'язуються в пакети, а потім в якості збірного вантажу розподіляються між окремими отримувачами.

 • ЗГК (закрита група користувачів)

  Група користувачів, які мають доступ до ресурсів і послуг, що доступні тільки для цієї групи. Внутрішня біржа, що доступна тільки для деяких користувачів.

 • Змінний кузов

  Використовуються у змішаних перевезеннях, мають нормовані параметри і знімаються / встановлюються без додаткового технічного обладнання.

 • Знак якості

  Знаком якості (або сертифікатом якості) називають графічне або письмове маркування на продукції, що містить позитивну оцінку якості продукції, що часто є широко відомою. Таким чином, знак якості переносить свій позитивний імідж на зазначену продукцію.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок