skip navigation

Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Знак якості

Знаком якості (або сертифікатом якості) називають графічне або письмове маркування на продукції, що містить позитивну оцінку якості продукції, що часто є широко відомою. Таким чином, знак якості переносить свій позитивний імідж на зазначену продукцію. На транспортному ринку транспортна біржа TC Truck&Cargo® вже є в переносному значенні знаком якості. Співпраця з TIMOCOM забезпечує позитивний імідж експедиторам та перевізникам. Все більше європейських далекобійників вітають один одного по імені та клієнтському номері TIMOCOM.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.

Підписка на розсилку новин

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму підписки, ви тим самим погоджуєтесь дотримуватись нашої Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок