Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

За перевезення сплачено

"За перевезення сплачено" використовується комерційною мовою для визначення доставок, у яких перевізник взяв на себе транспортні витрати (або перевезення), а не отримувач.

Позначка "Безпосередньо з підприємства" (або також "За перевезення не сплачено") означає, що отримувачу слід прийняти на себе транспортні витрати або витрати за перевезення. Також існують комерційні умови (відомі як Інкотермс), які регулють умови доставки в транспортній системі. Ці положення регулюють не лише оплату транспорту, але також й те, що відомо як "передача ризику", яка визначає до якого моменту відповідальність за стан товарів несе перевізник, і коли це стає відповідальністю отримувачів.

Термін
В німецькій мові, "за перевезення сплачено" також називають "Франко", яке походить від італійського дієслова "affrancare" (франкувати). Термін схожий з англійським словом "franking", який також відноситься до транспорту або до листа, що оформлює відправник.

В Німеччині, термін "Франко" став дещо застарілим, і його повільно витісняють такі позначки як "frei Haus", або "free house" ("вільний будинок"), які мають теж саме значення.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок