skip navigation

Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Дрібне відправлення

An LTL (Дрібне відправлення) означає часткове завантаження вантажівки. Загалом, якщо вантажівка лише частково заповнена, компанія шукатиме інші часткові завантаження з метою дозаповнення так, щоб поїздка була доцільною. Об'єднаний вантаж - альтернатива додатковим частковим вантажам.

Теоретично, звичайно, численні часткові завантаження можуть забезпечити транспортній компанії більший прибуток ніж повне завантаження такої ж масси та об'єму. Проте, на кожній точці завантаження та розвантаження час очікування може збільшуватись, що також може призвести до серйозних затримок транспорту. Для товарів із особливою терміновістю можуть траплятись випадки, коли вантажівка матиме лише часткове завантаження більшу частину свого шляху.

Часткове завантаження контейнера називається LCL (Дрібне відправлення).

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.

Підписка на розсилку новин

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму підписки, ви тим самим погоджуєтесь дотримуватись нашої Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок