skip navigation

Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Корпоративна логістика

Корпоративна логістика - збірний термін стосовно логістики певної компанії. Він включає всі внутрішні аспекти логістики та аспекти на рівні усієї компанії. Це означає отримання, логістику внутрішнього виробництва, а також відправлення та розподіл вироблених товарів.

Термін
У бізнес-управлінні, термін "Логістика" визначається як планування, менеджмент, впровадження та контроль фізичного потоку товарів та будь-якого іншого пов'язаного потоку інформації на підставі ланцюжка створення додатковох вартості компанії.

Логістичні завдання повинні виконуватися кожною компанією - незалежно від галузі промисловості. Корпоративна логістика - узагальнюючий термін для різних вимог логістики певної компанії. На додачу, компанії, які працюють в сфері логістики, спеціалізуються на фізичному потоці товарів і беруться за ці завдання, а також суміжні обовязки, в якості постачальників послуг іншим компаніям, а саме перевезення товарів.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.

Підписка на розсилку новин

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму підписки, ви тим самим погоджуєтесь дотримуватись нашої Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок