Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Корпоративна логістика

Корпоративна логістика - збірний термін стосовно логістики певної компанії. Він включає всі внутрішні аспекти логістики та аспекти на рівні усієї компанії. Це означає отримання, логістику внутрішнього виробництва, а також відправлення та розподіл вироблених товарів.

Термін
У бізнес-управлінні, термін "Логістика" визначається як планування, менеджмент, впровадження та контроль фізичного потоку товарів та будь-якого іншого пов'язаного потоку інформації на підставі ланцюжка створення додатковох вартості компанії.

Логістичні завдання повинні виконуватися кожною компанією - незалежно від галузі промисловості. Корпоративна логістика - узагальнюючий термін для різних вимог логістики певної компанії. На додачу, компанії, які працюють в сфері логістики, спеціалізуються на фізичному потоці товарів і беруться за ці завдання, а також суміжні обовязки, в якості постачальників послуг іншим компаніям, а саме перевезення товарів.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок