Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Логістика компанії

В економіці і організації виробництва поняття логістика" означає планування, управління, проведення та контроль фізичного товаропотоку і пов'язаного з ним інформаційного потоку протягом всього ланцюга створення вартості в рамках компанії. Таким чином, логістика компанії бере на себе функцію сполучної ланки між виробником і споживачем. Із завданнями логістики, як правило, стикається кожна компанія незалежно від галузі. Навпаки, фірми, що займаються логістикою, спеціалізуються на проведенні фізичного товаропотоку і так само як постачальники послуг беруть на себе як товаропотік, так і пов'язані з ними завдання, зокрема транспортування вантажів інших компаній."

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок