Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Логістика 4.0

Логістика 4.0 - найновіший метод логістики, який включає в себе роботу в мережі, перетворення даних у цифрову форму та "хмарні" обчислення. У Логістиці 4.0, спеціалісти з логістики більше не обмежені, як раніше, лише транспортом, а скоріше фокусуються на функціональній координації логістики у межах всієї компанії на усьому ланцюжку поставок.

Термін
Логістика 4.0 була створена у відповідності із терміном Індустрія 4.0, яка вперше була використана у 2011 у Хановері на торговій ярмарці Міжнародна виставка комерційного транспорту IAA Commercial Vehicles, який оголошував, що ми зараз на порозі четвертої індустріальної революції. Перша індустріальна революція відбулась із використанням пару, друга - електрики та введенням конвеєру. Третя індустріальна революція - також відома як цифрова революція - почалася із автоматизації виробництва та використання електроніки, наприклад програмованого логічного управління.

Логіка 4.0 продовжує цей тренд, включаючи сучасні інформаційні та комунікаційні технології. Інтелектуальні та цифрові системи розроблені для того, щоб люди, машини, фабрики, логістика та товари безпосередньо співпрацювали один з одним. Якщо логістика якомога раніше входить до складу ланцюжка поставок, ефектом стає оптимізація своєчасного виробництва. З іншого боку, транспортні компанії можуть сподіватися на більшу безпеку в плануванні, краще використання парків та зменшення часу очікування на вантажних платформах.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок