Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Монозавантаження

An FTL - це транспорт, де вантажівка перевозить лише одне завантаження, так як це завантаження займає всю вантажівку.

FTLs гарно сприймаються водієм, перевізником та клієнтом. Транспортній компанії не потрібно додатково платити за сповіщення, виписки з рахунків, або час очікування в одному або багатьох пунтках завантаження/розвантаження. Водію не потрібно робити все, коли йдеться про завантаження та розвантаження, або збереження вантажу. Клієнт з упевненістю знає, що це найшвидший метод перевезення та доставки безпосередньо з пункту завантаження до отримувача.

Часткове завантаження, також відоме як LTL (Дрібне відправлення) є протилежним FTL (Монозавантаження). У випадку із залізничним транспортом терміном для повного контейнера, який також відомий як FCL (Монозавантаження), є повагонне завантаження.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок