skip navigation

Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Монозавантаження

An FTL - це транспорт, де вантажівка перевозить лише одне завантаження, так як це завантаження займає всю вантажівку.

FTLs гарно сприймаються водієм, перевізником та клієнтом. Транспортній компанії не потрібно додатково платити за сповіщення, виписки з рахунків, або час очікування в одному або багатьох пунтках завантаження/розвантаження. Водію не потрібно робити все, коли йдеться про завантаження та розвантаження, або збереження вантажу. Клієнт з упевненістю знає, що це найшвидший метод перевезення та доставки безпосередньо з пункту завантаження до отримувача.

Часткове завантаження, також відоме як LTL (Дрібне відправлення) є протилежним FTL (Монозавантаження). У випадку із залізничним транспортом терміном для повного контейнера, який також відомий як FCL (Монозавантаження), є повагонне завантаження.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.

Підписка на розсилку новин

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму підписки, ви тим самим погоджуєтесь дотримуватись нашої Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок