Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Управління доходами

(Термін "управління доходами" походить від англ. Yield Management). Воно являє собою особливу форму цінового диференціювання, заснованого на контингуванні, при якому певна кількість окремих товарів має певну ціну. Коли цей контингент використано, ті ж товари будуть доступні тільки по інших (частіше більш високим) цінами. При правильній організації управління доходами дозволяє домогтися рівномірного завантаження навіть при коливаннях попиту і максимізувати загальні доходи окремої одиниці продуктивності. Управління доходами прийшло з авіації, але зараз застосовується і в транспортному секторі.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок