skip navigation

Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Фіксована дата

Фіксована дата існує, якщо при погодженні траспортного замовлення, вказується точний час, в який завантажується або розвантажується вантажівка. Таким чином, дотримання цього пункту стає частиною послуг, які погоджені контрактом.

Термін
Фіксована дата замінила термін "заплановані товари", який наразі є застарілим. Загальний термін - це "фіксована операція".

Щоденні справи
Фіксовані дати частіше погоджуються для розвантаження, і рідше для завантаження. В основному, фіксована дата означає найпізніший можливий строк доставки товарів клієнту. Якщо вантажівка прибуває раніше, товари вважаються такими, які доставлені вчасно. Проте, є фіксовані дати, коли товари не можуть прибути раніше. Це може траплятись з низки причин: кран для розвантаження товарів був замовлений на конкретний час, вулиця може бути перекрита для руху вантажівки. На додачу, фіксовані дати обираються для гарантії чіткого контролю часового проміжку. Це попереджає періоди очікування на вантажному трапі.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.

Підписка на розсилку новин

Всі поля, що помічені * , обов'язкові і повинні бути заповнені.

Відправляючи форму підписки, ви тим самим погоджуєтесь дотримуватись нашої Політика конфіденційності.

Підписка на розсилку інформаційного бюлетеню.


Ваші особисті дані (адреса електронної пошти, прізвище та ім'я) будуть передані в базу даних TIMOCOM GmbH, що належить SC-Networks GmbH (Registergericht: Дільничий суд Мюнхена, реєстраційний номер: HRB 14 65 73), Енціанштрассе 2 in 82319 Starnberg тільки для відправлення інформації. SC-Networks GmbH відповідає Федеральному закону про захист даних і інструкцій TIMOCOM GmbH.

На початок