Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Mіжнародна експедиція

В епоху глобалізації перевезення вантажів на великі відстані стають все більш важливими. Міжнародна експедиція здійснює організацію транспортних перевезень за межами країни з усіма правами та обов'язками, створюючи тим самим зв'язок між замовником і транспортною компанією. При завершенні угоди, компанія, що здійснює міжнародну експедиційну діяльність, додає маржу до ціни фрахту. Пошук транспортних пропозицій може здійснюватися наприклад за посередництва міжнародної транспортної біржі. Крім звичайних перевезень, міжнародна експедиція здійснює організацію додаткових логістичних послуг, таких як складування товару або комплектації документів, а також врегулювання митних формальностей.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок