Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Складська біржа

Складська біржа, що базується на інтернет-платформі, є складською пошуковою системою, де проводиться торгівля складськими приміщеннями. Постачальники використовують платформу для розміщення наявних складських можливостей з усією відповідною інформацією. Компанії, які мають товари, але відсутня достатня кількість логістичних приміщень і/або вони не відповідають вамогам, то такі фірми мають можливість знайти їх завдяки біржі. Спеціальна пошукова система дає результати, що відповідають товарам, які будуть зберігатися. Для цього користувач спочатку вводить бажані критерії в полі пошуку, що відносяться до складського використання, таких як тип складування, розмір або ж місце розташування. Основна система обчислює співпадіння між пропозицією наявних складських потужностей та відповідним попитом. За допомогою віртуальної складської біржі компаніїї можуть реагувати ще швидше і більш гнучко на можливі кризові ситуації зі складськими приміщеннями. Іншими словами це дозволяє уникнути невикористаних поверхонь та оптимізувати використання потужностей. Чим більша і обширна кількість пропозицій, тим кращі шанси знайти відповідні рішення в складській біржі. Дивлячись на те, що складські приміщення потрібні не тільки транспортним та логістичним компаніям, складська біржа може зацікавити також й інші галузі промисловості.

Дивіться також:

  • Складська логістика

    Складська логістика є частиною логістики на підприємствах, що мають складування. Вона включає в себе систематичне зберігання і управління товарами на складах. Компанії використовують відповідне логістичне програмне забезпечення як інструмент управління

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок