Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Складська логістика

Складська логістика є частиною логістики на підприємствах, що мають складування. Вона включає в себе систематичне зберігання і управління товарами на складах. Компанії використовують відповідне логістичне програмне забезпечення як інструмент управління складом для раціоналізації процесів, таких як отримання, транспортування та зберігання товарів. Існують навіть курси професійної підготовки для складької логістики. Фахівці складської логістики відповідають за логістичне планування та організацію. Їхніми завданнями є прийняття, схвалення, завантаження, зберігання, транспортування та пакування товарів. В залежності від стану і характеристик (наприклад твердих, рідких, вибухових, токсичних, швидкопсувних) товарів, вони повинні відповідно зберігатися. Крім того графіки завантаженням повинні створюватись з урахуванням правових норм, а також повинні бути заплановані відповідні маршрути. Складська логістика допомагає регулювати й оптимізувати матеріали, інформацію та потоки активів, починаючи від закупівель до продажів.

Дивіться також:

  • Складське використання

    Перш за все складське використання залежить від умов складу та/або складських приміщень. Складські приміщення повинні бути обладнані відповідним чином, в залежності від того, які види товарів будуть зберігатися. Наприклад, для зберігання охолоджених товарів,

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок