Управління вашими транспортними та логістичними процесами також може бути швидким і простим! Smart Logistics System від TIMOCOMмає відповідну для вас заявку, незалежно від того, чи збираєтесь ви перевозити вантажі, здійснювати перевезення або вам потрібна допомога з управлінням замовленнями.

Складське використання

Перш за все складське використання залежить від умов складу та/або складських приміщень. Складські приміщення повинні бути обладнані відповідним чином, в залежності від того, які види товарів будуть зберігатися. Наприклад, для зберігання охолоджених товарів, склад повинен бути обладнаний системою охолодження, так, щоб товар не зіпсувся. Якщо ви хочете користуватися зовнішнім архівом, тоді повинен бути вибраний складський оператор, який пропонує фахове архівування. Крім того, складське використання пов'язане з виогами безпеки, передбаченими законом. "Вибухові речовини", наприклад, можуть зберігатися тільки на складах, які побудовані на певній відстані від житлових районів і доріг місцевого значення. Поширення суворих правил. Склади повинні бути побудовані, оснащені і закріплені таким чином, щоб там міг зберігатися товар. Висококваліфікований персонал забезпечує належне зберігання товарів. Комірники несуть відповідальність за своєчасне прийняття, розвантаження та перевірку товару. Крім того, для відповідного зберігання товарів повинна бути дотримана відповідна температура та вологість складських приміщень. Важливим інструментом для відстежування місцезнаходження відповідного продукту являється програмне забезпечення для управління складом.

Дивіться також:

  • Складська біржа

    Складська біржа, що базується на інтернет-платформі, є складською пошуковою системою, де проводиться торгівля складськими приміщеннями. Постачальники використовують платформу для розміщення наявних складських можливостей з усією відповідною інформацією.

Станьте знавцем галузі

Зареєструйтесь тут, щоб регулярно отримувати інформацію про те, як полегшити ваше професійне життя та розширити кругозір вашої компанії.


Підписка на розсилку новин

На початок