Ми маємо цифрове рішення для ваших запитів на розцінки щодо перевезення!

Просто створіть запити на розцінки щодо перевезення, включаючи всю важливу інформацію про ваші вантажі, а потім отримайте пропозиції від майже 50 контрагентів, яких ви активно вибираєте.

Використовуючи функцію послідовної групи одержувачів, ви тепер можете обрати різні групи одержувачів, які отримають ваш запит одна за одною за встановленим вами пріоритетом. Після цього ви зможете обрати функцію автоматичного публікування вашого запиту на розцінки у застосунку для вантажів, де його побачать усі користувачі мережі TIMOCOM.

На останок, переглядайте ціни на пропозицію та обирайте найкращого постачальника послуг для виконання роботи. Єдиним натисканням усі інші постачальники отримають повідомлення про скасування запиту на розцінки, який автоматично перетвориться на транспортне замовлення, що містить усю інформацію з вашого запиту та яке можна відправити вашому постачальнику послуг через систему TIMOCOM.

Як тільки постачальник послуг приймає транспортне замовлення, укладається юридична угода, обов’язкова до виконання для обох сторін. Така процедура дозволяє керувати вашими відправленнями в цифровий спосіб, тож ви напевно знатимете, що і як відбувається.

Обробляйте запити на розцінки разом із вашими діловими партнерами безпосередньо в Smart Logistics System та керуйте ними централізовано в системі.

Хочете скористатися функцією запитів на розцінки щодо перевезення? Ми з радістю вам допоможемо.

Ваші переваги:

  • Запити на розцінки щодо перевезення вашою державною мовою

  • Використовуйте шаблони для повторних запитів на розцінки щодо перевезення в будь-який час

  • Використовуйте статистику для формування майбутніх бізнес-рішень

  • Отримуйте електронні листи про всі запити на розцінки щодо перевезення, що вам надходять

Запитуйте розцінки в цифровому форматі

Простий інтерфейс користувача дозволяє вам вводити всі актуальні дані по запитам на розцінки швидко й легко.

Просто обробляйте транспортні замовлення в цифровому форматі
Заощаджуйте час, звертаючись із запитом на розцінки до майже 50 постачальників послуг одночасно.

Запитуйте розцінки в постачальників

Зберігайте час, об’єднуючи кращих постачальників послуг у групи одержувачів та розсилаючи їм запити на розцінки в кількості до 50 ретельно обраних постачальників одночасно.

Уважно слідкуйте за справами.

Як тільки ви відправите запит на розцінки обраним діловим партнерам, він автоматично з’явиться в підсумку в розділі «Активний». Там ви побачите всі ваші дійсні запити на розцінки.

Порівнюйте ціну на пропозиції та обирайте найкращого постачальника послуг
Усе одразу

Деталі застосунку

Дізнайтеся, як саме керувати замовленнями цифровим способом з оновлень TIMOCOM. Оновлення доступні 24/7 з розсилкою інформації по всім застосункам Smart Logistics System.

Оптимізуйте свої ділові процеси із запитами на розцінки у цифровому форматі.

Як замовник транспортних послуг ви можете отримувати інформацію щодо доступності й цін швидше, надсилаючи ваш запит на розцінки в цифровому форматі низці ділових партнерів одночасно.

Як постачальник транспортних послуг ви можете збільшити ваш товарообіг, відповідаючи на отримані запити на розцінки і таким чином підвищуючи ваші шанси на розширення свого бізнесу.

Hosted in Germany – Data security at TIMOCOM

Ми ставимося до вашої інформації з особливою увагою! Саме тому TIMOCOM має відзнаку якості «Хостинг у Німеччині»: дані розміщуються в Німеччині, а тому підпорядковуються німецькому законодавству, а саме Закону Німеччини про захист даних, який є одним з найсуворіших у Європі.

Використовуйте застосунок запиту на розцінки у Smart Logistics System.

Спробуйте зараз безкоштовно

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

На початок