skip navigation

Ми маємо цифрове рішення для ваших цінових запитів на перевезення!

Просто створіть цінові запити на перевезення, включаючи всю важливу інформацію про ваші вантажі, а потім отримайте пропозиції від майже 50 контрагентів , які ви активно вибираєте.

Нова функція: використовуйте послідовну групу одержувачів , щоб визначити різні групи одержувачів, які отримуватимуть ваш запит один за одним за встановленним Вами графіком. Після цього ви зможете обрати функцію автоматичного публікування Ваших пропозицій вантажоперевезень freight у додатку smart app, яку можуть побачити всі користувачі системи TIMOCOM. 

Наостанок перегляньте ціни за пропозицію та оберіть найкращого постачальника послуг для виконання роботи. За допомогою лише одного кліка всі інші постачальники отримують повідомлення про скасування, а ваш запит цінових пропозицій на перевезення можна перетворити на транспортне замовлення , що містить інформацію з вашого запиту , яке потім може бути надіслане Вашому постачальнику послуг у системі TIMOCOM.

Якщо постачальник послуг приймає транспортне замовлення, започатковується обов’язковий договір для сторін. Нарешті, ви можете керувати своїми транспортними замовленнями в цифровому форматі щоб мати можливість відстежувати їх статус.

Обробляйте цінові запити на перевезення з Вашими бізнес партнерами у цифровому форматі й керуйте ними централізовано в в системі TIMOCOM.

Ваші переваги:

Цінові запити на перевезення Вашою державною мовою

Використовуйте шаблони для повторних запитів на транспортні перевезення в будь-який час

Використовуйте статистику для формування майбутніх бізнес-рішень

Отримуйте електронні листи про всі запити на транспортні перевезення, що надходять до вас

Просто керуйте транспортними замовленнями в цифровому форматі

Простий користувальницький інтерфейс означає швидке та легке введення всіх відповідних даних та інформації щодо транспортного запиту.

Просто обробляйте транспортні замовлення в цифровій мережі

Робіть розумні запити

Заощаджуйте час, надіславши запит одночасно до майже 50 постачальників послуг, яким Ви надали перевагу, , додавши їх до групи одержувачів.

Заощаджуйте час, звертаючись із ціновим запитом до майже 50 постачальників послуг одночасно.

Тримайте все під своїм контролем

Як тільки ви відправите ціновий запит обраним діловим партнерам, він автоматично з'явиться в підсумку в розділі "Активний". Там ви побачите всі ваші дійсні запити на розцінки.

Порівнюйте цінові пропозицій та обирайте найкращих постачальників послуг

Дізнатися більше.

Дізнайтеся, як саме вести замовлення service blog, the TIMOCOM Update Pool. Переглядайте блог у будь-який час коли забажаєте, більше інформації про те, як працює система Smart Logistics.

Все одразу

Оптимізуйте свої ділові процеси із запитами на розцінки на перевезення у цифровому форматі.

Як замовник транспортних послуг, Ви можете направляти транспортні замовлення у цифровій формі своїм діловим партнерам у системі TIMOCOM.

Як постачальник транспортних послуг Ви можете відповідати на транспортні замовлення безпосередньо в системі TIMOCOM, приймаючи або відхиляючи їх у цифровій формі.

Хостинг у Німеччині - безпека даних в TIMOCOM

Ми обробляємо ваші дані з особливою увагою! Саме тому TIMOCOM має відзнаку якості "Хостинг у Німеччині": Дані розміщуються в Німеччині, а тому підпорядковуються Німецькому законодавству, а саме - Закону Німеччини про захист даних, який є одним з найсуворіших у Європі.

Спробуйте систему TIMOCOM прямо зараз!

Спробуйте зараз безкоштовно

У вас є запитання? Ми з радістю вам допоможемо

+48 71 737 26 20

На початок